Dzisiaj na holu szkoły pojawili się szkolni przedsiębiorcy z klas I-III, którzy z dużą radością sprzedawali przygotowane przez siebie produkty. Na bazarku pojawiły się: babeczki, galaretki, pizzerinki, ciasteczka, cake-popsy, pop-corn, owoce i wiele innych smakołyków. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych bransoletek. Młodzi sprzedawcy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem. Zatroszczyli się o wygląd swoich stoisk, wyjątkowy smak produktów, które odpowiednio zareklamowali. To uczniowie decydowali o cenie produktów, samodzielnie operowali prawdziwymi pieniędzmi. Praktyczna lekcja matematyki, oszczędzania i przedsiębiorczości przypadła wszystkim do gustu. Było smacznie, kolorowo i pomysłowo!
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Brawo!
Podczas bazarku odbył się plebiscyt na „Szkolnego Mistrza Przedsiębiorczości”.
W przyszłym tygodniu poznacie laureatów głosowania.
A czym zaskoczą nas uczniowie klas 4-8?
Przekonamy się jutro.